USD
nl nl Nederlands
Hội An
Vervoer
Metro

17 accommodaties gevonden

Kaart weergeven

Filters

Wis alle filters om alle accommodaties te zien

  • Bel Marina Hoi An Resort

    Bel Marina Hoi An Resort

    Resort

    Uitstekend

    (1524 beoordelingen)

    9.2
    Dit Bel Marina Hoi An Resort met 5 sterren is gevestigd in Hội An, binnen binnen 16 minuten te voet van de Stad Hội An, met live-optredens. Het resort ligt in de buurt van het Precious Heritage by…

    vanaf

    US$ 98 per één nacht

  • Riverside Hoi An, Dolphins Hostel

    Riverside Hoi An, Dolphins Hostel

    Hostel

    Uitstekend

    (942 beoordelingen)

    9
    Dit comfortabele Riverside Hoi An, Dolphins hostel is binnen 11 minuten wandelen van de Stad Hội An gelegen en biedt een pizza restaurant. Dit hostel ligt in de Minh An wijk van de stad en de…

    vanaf

    US$ 5 per één nacht

  • Emerald Hoi An Riverside Resort

    Emerald Hoi An Riverside Resort

    Resort

    Uitstekend

    (1199 beoordelingen)

    9.2
    Gelegen in de vredige buurt Minh An in Hội An, op alleen 1 km afstand van de Phuc Kien Aula, Emerald Hoi An Riverside Resort biedt uitzichten op de tuin. Het resort bevindt zich op een rustige…

    vanaf

    US$ 53 per één nacht

  • Pho Cho Dem Villa - Near Hoi An Old Town 200M

    Pho Cho Dem Villa - Near Hoi An Old Town 200M

    Hotel

    Uitstekend

    (879 beoordelingen)

    9.6
    Het comfortabele Pho Cho Dem Villa - Near Hoi An Old Town 200M hotel met 3 sterren ligt in Hội An op ongeveer 1 km van de Stad Hội An en biedt een uitzicht op de tuin. Het hotel beschikt over een…

    vanaf

    US$ 48 per één nacht

  • Hoianan Boutique Hotel

    Hoianan Boutique Hotel

    Hotel

    Uitstekend

    (847 beoordelingen)

    9
    Dit comfortabele Hoianan Boutique Hotel Hội An met 4 sterren ligt in de Minh An wijk van Hội An, op slechts 10 minuten lopen van de Kledingmarkt van Hoi An, en biedt een zwembad en uitzicht op de…

    vanaf

    US$ 30 per één nacht

  • Long Life Riverside Hotel

    Long Life Riverside Hotel

    Hotel

    Goed

    (1113 beoordelingen)

    8
    Long Life Riverside Hotel Hội An met 23 kamers ligt binnen 11 minuten wandelafstand van de Stad Hội An en biedt draadloos internet in openbare gebieden en privéparkeren. Dit hotel in Hội An ligt in…

    vanaf

    US$ 46 per één nacht

  • The Signature Hoi An

    The Signature Hoi An

    Hotel

    Uitstekend

    (797 beoordelingen)

    9.4
    Dit fantastische The Signature Hội An hotel met 5 sterren is in Hội An, op 10 minuten wandelafstand van de Chùa Cầu gelegen, en biedt een buitenzwembad aan. Dit hotel ligt op een korte afstand van…

    vanaf

    US$ 73 per één nacht

  • Vinh Hung Riverside Resort & Spa

    Vinh Hung Riverside Resort & Spa

    Resort

    Uitstekend

    (333 beoordelingen)

    9
    Dit fantastische Vinh Hung Riverside Resort & Spa Hội An met 4 sterren is op 4 km afstand van het An Bang-strand en beschikt over wifi in openbare gebieden en een een privéparkeerplaats ter plekke.

    vanaf

    US$ 83 per één nacht

  • Golden River Hotel

    Golden River Hotel

    Hotel

    Goed

    (424 beoordelingen)

    7.8
    Dit comfortabele Golden River Hotel Hội An met 3 sterren ligt op slechts 500 meter afstand van het Old House of Tan Ky en biedt gasten een eigen kunstgalerij met trots. Het hotel, dat van een…

    vanaf

    US$ 19 per één nacht

  • Qua Cam Tim Homestay

    Qua Cam Tim Homestay

    Bed & Breakfast

    Uitstekend

    (418 beoordelingen)

    9.6
    Het Qua Cam Tim Homestay Hội An hotel met 4 sterren ligt binnen 15 minuten te voet van Tran-familiekapel in de wijk Minh An en biedt auto's te huur. Deze comfortabele bed en breakfast biedt 7…

    vanaf

    US$ 19 per één nacht

  • Green Sand Homestay

    Green Sand Homestay

    Bed & Breakfast

    Uitstekend

    (276 beoordelingen)

    9.2
    Dit Green Sand Homestay Hội An hotel met 3 sterren biedt fietsen te huur aan en ligt op 6 minuten wandelafstand van het Oude Huis van Phung Hung. Dankzij de rustige locatie bevindt deze bed en…

    vanaf

    US$ 24 per één nacht

  • La An Old Town Hotel

    La An Old Town Hotel

    Hotel

    Goed

    (405 beoordelingen)

    8
    Het comfortabele La An Old Town Hotel Hội An met 3 sterren is gesitueerd in Hội An op slechts 1 km afstand van de Stad Hội An en biedt een zwembad. Het hotel ligt niet ver van het Precious Heritage…

    vanaf

    US$ 20 per één nacht

  • Little Hoi An . A Boutique Hotel & Spa

    Little Hoi An . A Boutique Hotel & Spa

    Hotel

    Uitstekend

    (1135 beoordelingen)

    9.2
    Het Little Hoi An. A Boutique Hotel & Spa met 4 sterren geniet een eersteklas ligging, op 14 minuten wandelen van de Chùa Cầu en kan gezichtsbehandelingen, de recreatieve voorzieningen en spadiensten…

    vanaf

    US$ 59 per één nacht

  • Hannah House Hoi An

    Hannah House Hoi An

    Aparthotel

    Uitstekend

    (242 beoordelingen)

    9.4
    Dit Hannah House Hội An hotel met 4 sterren is gelegen op slechts 750 meter van het Museum voor Volkscultuur en binnen 15 minuten wandelen van het Precious Heritage by Réhahn. Het aparthotel ligt…

    vanaf

    US$ 20 per één nacht

  • Sao Mai

    Sao Mai

    Motel

    Goed

    (24 beoordelingen)

    8
    Het Sao Mai Motel Hội An met 3 sterren is gelegen op minder dan 1 km afstand van de Stad Hội An en binnen 800 meter afstand van de Chùa Cầu. Dompel jezelf onder in het uitzicht op de stad vanuit de…

    vanaf

    US$ 23 per één nacht

  • Hoi An Riverland Villa - Hoi An Center

    Hoi An Riverland Villa - Hoi An Center

    Hotel

    Goed

    (198 beoordelingen)

    7.8
    Dit Hoi An Riverland Villa - Hoi An Center hotel met 3 sterren biedt een restaurant en een bagageopslag aan en ligt in de wijk Minh An, op 11 minuten lopen van de Stad Hội An en op afstand van 4 km…

    vanaf

    US$ 31 per één nacht

  • Lantana Boutique Hoi An Hotel

    Lantana Boutique Hoi An Hotel

    Hotel

    Uitstekend

    (421 beoordelingen)

    9
    Lantana Boutique Hoi An Hotel in de wijk Minh An van Hội An is een geweldige plek om te verblijven en ligt binnen 15 minuten lopen van de Stad Hội An. Het hotel beschikt over wifi in openbare…

    vanaf

    US$ 57 per één nacht

Wijzig je zoekopdracht parameters om het hotel naar je wens te vinden.

Hotels in Hội An

Hội An biedt een indrukwekkende keuze uit 1357 hotels, variërend van budgetvriendelijke hostels tot luxe vijfsterrenaccommodaties. De meeste hotels bevinden zich in de oude stad en de nabijgelegen stranden. Voor een gemiddeld drie sterren hotel betaal je rond de €30 per nacht, terwijl je voor vijf sterren hotels meestal rond de €100 uitkomt. Onlangs zijn er nieuwe hotels geopend, zoals het stijlvolle Hotel Pearl River, dat uitblinkt door zijn unieke mix van traditionele en moderne architectuur. Verken en boek eenvoudig via ons platform voor een zorgeloze reiservaring!

Waar te verblijven in Hội An - een gids voor de beste gebieden en buurten

Hotel Name
Beschrijving

Hoi An Beach Resort

An Bang Beach Villas

Palm Garden Beach Resort & Spa

* Deze buurt heeft een ontspannen sfeer en prachtige stranden, perfect voor familieactiviteiten.

* Er zijn diverse restaurants en cafés die kindvriendelijke menu's aanbieden.

* Veel accommodaties bieden extra voorzieningen zoals zwembaden en speelruimtes voor kinderen.

Voor gezinnen is Cam An een geweldige keuze om te verblijven.

Golden Holiday Hotel & Spa

Hoi An Odyssey Hotel & Spa

Cozy Savvy Boutique Hotel Hoi An

* De buurt biedt gemakkelijke toegang tot belangrijke vergaderzalen en conferentiefaciliteiten.

* Met tal van cafés en restaurants kunnen zakelijke bijeenkomsten eenvoudig worden georganiseerd.

* Een centrale ligging maakt het makkelijk om van en naar de luchthaven te reizen.

Voor zakelijke reizigers is Hội An Old Town ideaal.

Nostalgia Hotel And Spa

Hoa My II Hotel

Daisy Garden Villa Hoi An

* Deze buurt is levendig met veel hostels en goedkope hotels, ideaal voor solo-reizigers.

* Het biedt een uitstekende mix van cultuur en mogelijkheden om nieuwe mensen te ontmoeten.

* De nabijheid van de oude stad maakt het gemakkelijk om te verkennen en deel te nemen aan lokale activiteiten.

Solo-reizigers moeten zeker overwegen om in Cam Pho te verblijven.

Anio Boutique Hotel Hoi An

La An Central Boutique Villa

Long Life Riverside Hotel

* Deze rustige locatie biedt een schilderachtige omgeving vol met rijstvelden en groenten.

* Er zijn veel romantische eetgelegenheden en mogelijkheden voor privé-kooklessen.

* De serene sfeer is ideaal voor stellen die willen ontspannen en van elkaars gezelschap willen genieten.

Voor koppels die op zoek zijn naar een romantisch uitje, is Tra Que Vegetable Village perfect.

Nostalgia Hotel And Spa

Daisy Garden Villa Hoi An

Hoa My II Hotel

* Deze buurt biedt diverse hostels en budgetvriendelijke accommodaties in de nabijheid van populaire attracties.

* Je vindt er ook goedkope eetgelegenheden die heerlijke lokale gerechten aanbieden.

* Het is eenvoudig om je te verplaatsen, zodat je meer kunt zien zonder je budget te overschrijden.

Budgetreizigers zouden moeten kijken naar het gebied nabij de oude stad.

Hội An Tips Je Moet Weten

* Boek je hotel van januari tot april voor de beste prijzen, aangezien het laagseizoen is en je vaak kortingen kunt vinden.

* Houd rekening met de Tet Feestdagen en andere lokale festivals, want deze kunnen de prijzen verhogen en de beschikbaarheid verminderen.

* Vlieg naar Da Nang en neem een taxi of bus naar Hội An; een taxi kost meestal ongeveer $15-$20 en een bus rond de $5.

* Bespaar geld op eten door lokale eetstalletjes te bezoeken in plaats van restaurants; bovendien bieden markten vaak verse en goedkope maaltijden.

* Wees extra voorzichtig in minder verlichte gebieden 's nachts en vermijd rustige straatjes om je veiligheid te waarborgen.

Frequently asked question

Welke hotels hebben directe toegang tot het strand?

Hotels zoals het Hoi An Beach Resort en de Palm Garden Beach Resort & Spa bieden directe toegang tot het prachtige strand van An Bang.

Bij welke hotels heb je een prachtig uitzicht op de rivier?

De Long Life Riverside Hotels en Hoi An Odyssey Hotel & Spa bieden adembenemende uitzichten over de rivier de Thu Bon.

Welke hotels liggen dicht bij de belangrijkste bezienswaardigheden?

Het Cozy Savvy Boutique Hotel Hoi An en Golden Holiday Hotel & Spa zijn beide centraal gelegen, dicht bij de oude stad en historische sites.

Zijn er hotels die avontuurlijke activiteiten aanbieden?

Hotels zoals het Anio Boutique Hotel Hoi An bieden diverse activiteiten aan, waaronder kooklessen en fietstochten door het platteland.

Wat is de beste periode om hotels in Hội An te boeken?

De beste tijd om te boeken is van januari tot april, wanneer je profiteert van lagere prijzen en een aangenamer klimaat kunt verwachten.

Bedankt voor de aanmelding
Valuta
  • USD US dollar
  • EUR Euro
  • GBP Pond sterling
  • AUD Australische dollar
  • CAD Canadese dollar
  • BRL Braziliaanse real
  • CNY Chinese yuan
  • CZK Tsjechische kroon
  • DKK Deense kroon
  • HKD Hongkongse dollar
  • ILS Israëlische sjekel
  • JPY Japanse yen
  • MYR Maleisische ringgit
  • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
  • NOK Noorse kroon
  • PLN Poolse złoty
  • RON Roemeense leu
  • RUB Russische roebel
  • SAR Saoedi-Arabische riyal
  • SGD Singaporese dollar
  • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
  • KRW Zuid-Koreaanse won
  • SEK Zweedse kroon
  • CHF Zwitserse frank
  • TRY Turkse lira
  • UAH Oekraïense grivnya
  • ARS Argentina, Peso
  • THB Thaise baht
Taal kiezen
Inchecken
Uitchecken
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0